Spojmat CZ působí jako zpracovatel materiálů a dodavatel spojovacího materiálu na trhu s tradicí již od roku 2002. Od roku 2008 využíváme vlastní prostory na ploše 5 000 čtverečních metrů.

V relativně krátkém období od data založení jsme si vytvořili síť odběratelů po celé České republice. Našimi zákazníky jsou nejen výrobní společnosti různých oborů činnosti, například stavební a strojírenské firmy, ale i živnostníci.

Zakládáme si na komplexních službách

Díky našemu přístupu, nabídce a službám se na nás můžete plně spolehnout ve všech fázích vaší zakázky. Postaráme se o zpracování výkresů, výběr a objednání materiálu, jeho zpracování, montáž, balení i finální dopravu do vámi vybrané cílové destinace.

Nízké provozní náklady a pružná organizační struktura nám umožňují okamžitě reagovat na vaši poptávku. Zkuste to a zašlete nám elektronickou poptávku.

Jakýkoli materiál v jakékoli úpravě

Abychom vyhověli nejrůznějším požadavkům, spolupracujeme s řadou výrobců a importérů spojovacího materiálu.

Dodáváme široké spektrum spojovacího materiálu a veškeré povrchové úpravy – od zinku až po nerez. Kromě toho nabízíme nářadí, materiál stavební chemie, brusivo, tmely, obalový materiál a mnoho dalšího.

Disponujeme také nejmodernějšími přístroji na zpracování materiálů – vodním paprskem pro dělení všech nenasákavých materiálů, obráběcím centrem na opracování dřeva a plastů ve 3D i velkoplošnou formátovací pilou pro přesné řezání.